»
Takaisin
»
Lisää uutisia

HAPPEE JA ÄÄNEKOSKEN KAUPUNKI JÄRJESTÄVÄT LIIGAPELIN UUDELLA AREENALLA Happee ja Äänekosken kaupunki järjestävät liigaottelun sekä junioreiden turnausviikonlopun Äänekosken uudella Pankkari Areenalla (www.pankkari.fi) 11.-12.1.2020. Liigaottelussa Happee

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
D2 -juniorit -07Intersport liiga
10
Mar
klo 11:30
Muuramen kulttuurikeskus
Happee D2 - MuurY
9-4
C2 -juniorit -05 MustaIntersport-liiga
10
Mar
klo 12:30
Pankkari Areena
Happee - O2JKL D1
D1 -juniorit -06Intersportliiga
10
Mar
klo 13:30
Areena Pankkari, Äänekoski
Happee D1 - KaPa -51 C2
D2 -juniorit -07Intersport liiga
10
Mar
klo 14:30
Muuramen kulttuurikeskus
Suolahden Urho - Happee D2
1-13
C2 -juniorit -05 MustaIntersport-liiga
10
Mar
klo 14:30
Pankkari Areena
Happee - O2JKL C2 kilpa 2
D1 -juniorit -06Intersportliiga
10
Mar
klo 16:30
Areena Pankkari, Äänekoski
Happee D1 - Suolahden Urho
Happee MiehetSalibandyliiga
15
Mar
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee Miehet - Indians
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliitti
16
Mar
klo 13:00
Lammin liikuntakeskus
TPS - Happee
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
16
Mar
klo 15:00
Iittala halli
Steelers - Happee A
4-6
B -juniorit -02-03Runkosarja
16
Mar
klo 15:30
Sport Garden, Turku
FBC Turku - Happee
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliitti
16
Mar
klo 16:00
Lammin liikuntakeskus
Happee - Classic Red
B -juniorit -02-03Runkosarja
17
Mar
klo 14:00
Campo Center
AC Haki - Happee
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
17
Mar
klo 17:00
Mosahalli
Eräviikingit - Happee A
7-6
Happee Steamers2-Divisioona
23
Mar
klo 15:30
Palokan koulukeskus
Happee Steamers - Soittorasia IV
Happee MiehetSalibandyliiga
23
Mar
klo 17:00
Monitoimitalo
Happee Miehet - LASB
B -juniorit -02-03Runkosarja
23
Mar
klo 18:30
Palokan Koulukeskus
Happee - M-Team
D2 -juniorit -07D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja
24
Mar
klo 11:00
Kangasniemen koulu
Duo Jämsä - Happee D2
Happee Steamers2-Divisioona
24
Mar
klo 13:00
Tamppi Areena, Tampere
Soittorasia - Happee Steamers
D2 -juniorit -07D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja
24
Mar
klo 14:00
Kangasniemen koulu
SB Welhot - Happee D2
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
24
Mar
klo 15:30
Palokan koulukeskus
Happee - Hawks
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
10.11.2019 Alkusarjan viimeiset pelit pelattu » (D2 -juniorit -07)
21.08.2019 Happee F-junioreiden treenit » (F -juniorit -10-11)
20.08.2019 B- Juniorit harjoitusajat ja -paikat » (B -juniorit -02-03)
20.08.2019 C2 musta -joukkueen harjoitusajat ja -paikat » (C2 -juniorit -05 Musta)
20.08.2019 C2 musta (05-syntyneet) etsii maalivahtia ja pelaajia » (C2 -juniorit -05 Musta)
Videot
Happee Ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Muut lomakkeet
Kategoriat