»
Takaisin
»
Lisää uutisia

HAPPEE JA ÄÄNEKOSKEN KAUPUNKI JÄRJESTÄVÄT LIIGAPELIN UUDELLA AREENALLA Happee ja Äänekosken kaupunki järjestävät liigaottelun sekä junioreiden turnausviikonlopun Äänekosken uudella Pankkari Areenalla (www.pankkari.fi) 11.-12.1.2020. Liigaottelussa Happee

Lue lisää »

Happee pelaa liigaottelun Äänekoskella!

HAPPEE JA ÄÄNEKOSKEN KAUPUNKI JÄRJESTÄVÄT LIIGAPELIN UUDELLA AREENALLA Happee ja Äänekosken kaupunki järjestävät liigaottelun sekä junioreiden turnausviikonlopun Äänekosken uudella Pankkari Areenalla (www.pankkari.fi) 11.-12.1.2020. Liigaottelussa Happe

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
B -juniorit -02-03Runkosarja
12
Lok
klo 12:00
Palokan Koulukeskus
Happee - Nokian Krp
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
12
Lok
klo 15:30
Palokan koulukeskus
Happee A - Tiikerit
7-4
Happee MiehetSalibandyliiga
13
Lok
klo 17:00
Tikkurilan UT
Tiikerit - Happee Miehet
Happee Steamers2-Divisioona
16
Lok
klo 19:00
Kosken Syke, Hämeenkyrö
Kyröskosken Ponsi - Happee Steamers
5-15
Happee MiehetSalibandyliiga
18
Lok
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee Miehet - Classic
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliittikarsinta
19
Lok
klo 15:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Happee - SC Läsimäki
B -juniorit -02-03Runkosarja
19
Lok
klo 16:00
Palokan Koulukeskus
Happee - Karhut
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliittikarsinta
19
Lok
klo 17:00
Ylöjärven liikuntakeskus
YPA - Happee
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
19
Lok
klo 18:30
Ruskeasuo, Helsinki
M-Team - Happee
C1 -juniorit -04 MustaC1 Divari
20
Lok
klo 12:00
Palokka koulukeskus
Happee - Blackbirds
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
20
Lok
klo 15:30
Palokan koulukeskus
Happee - Oilers
B -juniorit -02-03esikarsinta
26
Lok
klo 15:00
Sipoon Areena
ÅIF/PSS - Happee
Happee Steamers2-Divisioona
26
Lok
klo 15:30
Spiral-halli, Tampere
Ilves - Happee Steamers
D2 -juniorit -07D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja
26
Lok
klo 16:00
Pitkäjärven koulu
Happee D2 - Classic Blue
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
26
Lok
klo 16:00
AutoCenter -areena, Tampere
Happee D1 - YPA sininen
D2 -juniorit -07D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja
26
Lok
klo 18:00
Pitkäjärven koulu
SPORT FT Black - Happee D2
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
26
Lok
klo 18:00
AutoCenter -areena, Tampere
Happee D1 - SB Vaasa Musta
Happee MiehetSalibandyliiga
26
Lok
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee Miehet - Oilers
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
21.08.2019 Happee F-junioreiden treenit » (F -juniorit -10-11)
20.08.2019 B- Juniorit harjoitusajat ja -paikat » (B -juniorit -02-03)
20.08.2019 C2 musta -joukkueen harjoitusajat ja -paikat » (C2 -juniorit -05 Musta)
20.08.2019 C2 musta (05-syntyneet) etsii maalivahtia ja pelaajia » (C2 -juniorit -05 Musta)
Videot
Happee Ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Muut lomakkeet
Kategoriat