Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Happee Naiset Joukkueenjohtaja Mitronen Taija @: taija.mitronen@happee.fi
tel:0407374603
Happee Naiset Joukkueenjohtaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
Happee Miehet 3 Joukkueenjohtaja Heinonen Pete @: pete.heinonen@viherrys.fi
tel:0400 544 296
Harraste Miehet Joukkueenjohtaja Waris Markku @: markku.waris@happee.fi
tel:
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Virta Jarno @: jarno.virta@happee.fi
tel:0505474703
A -juniorit -99-01 Joukkueenjohtaja Heinäharju Janne @: janne.heinaharju@happee.fi
tel:0400648675
B -juniorit -02-03 Joukkueenjohtaja Kurikka Jaakko @: jaakko.kurikka@happee.fi
tel:0400429559
C1 -juniorit -04 Musta Joukkueenjohtaja Jormakka Tuula @: tuula.jormakka@elisanet.fi
tel:0400644599
C1 -juniorit -04 Valkoinen Joukkueenjohtaja Niemelä Mikko @: mikko.niemela@happee.fi
tel:0406533216
C2 -juniorit -05 Musta Joukkueenjohtaja Miettinen Ari @: ari.miettinen@happee.fi1
tel:0400879460
C2 -juniorit -05 Musta Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
D1 -juniorit -06 Joukkueenjohtaja Tikkanen Johanna @: johanna.tikkanen@happee.fi
tel:040 7012578
D2 -juniorit -07 Joukkueenjohtaja Saarinen Jouni @: jouni.saarinen@happee.fi
tel:0405764994
E1 -juniorit -08 Joukkueenjohtaja Ingervo Anni @: anni.ingervo@happee.fi
tel:0440111850
E2 -juniorit -09 Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
F -juniorit -10-11 Joukkueenjohtaja Hepomäki Jonna @: jonna.hepomaki@happee.fi
tel:0405286382
Happee Ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat