Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Virta Jarno @: jarno.virta@happee.fi
tel:
Harraste Miehet Joukkueenjohtaja Waris Markku @: markku.waris@happee.fi
tel:
C1 -juniorit -03 Joukkueenjohtaja Kiuru Tarja @: tarja.kiuru@happee.fi
tel:0405527884
C1 -juniorit -03 Joukkueenjohtaja Nikoskinen Riku @: riku.nikoskinen@happee.fi
tel:0456171078
C1 -juniorit Valkoinen Joukkueenjohtaja Kiuru Tarja @: tarja.kiuru@happee.fi
tel:0405527884
C2 -juniorit -04 Joukkueenjohtaja Pernu Tuomas @: tuomas.pernu@happee.fi
tel:0400463959
D1 -juniorit Musta -05 Joukkueenjohtaja Miettinen Ari @: ari.miettinen@happee.fi
tel:0400879460
D1 -juniorit Musta -05 Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
D1 -juniorit Valkoinen -05 Joukkueenjohtaja Niemelä Mikko @: mikko.niemela@happee.fi
tel:0406533216
D2 -juniorit Musta -06 Joukkueenjohtaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
D2 -juniorit Valkoinen -06-07 Joukkueenjohtaja Salonen Antti @: anttisalonen1979@gmail.com
tel:
E-juniorit -08 Joukkueenjohtaja Ingervo Anni @: anni.ingervo@happee.fi
tel:0440111850
E-juniorit -08 Joukkueenjohtaja Tolonen Tytti @: tytti.tolonen@happee.fi
tel:0451056114
F -juniorit -09-10 Joukkueenjohtaja Tirkkonen Kirsi @: kirsi.tirkkonen@happee.fi
tel:0405902103
G -juniorit -11-12 Joukkueenjohtaja Hepomäki Jonna @: jonna.hepomaki@happee.fi
tel:0405286382
Happee Ry
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat