Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Virta Jarno @: jarno.virta@happee.fi
tel:
A -juniorit Joukkueenjohtaja Halmetoja Satu @: satu.halmetoja@happee.fi
tel:+358405867928
C1 -juniorit Musta Joukkueenjohtaja Nikoskinen Riku @: riku.nikoskinen@happee.fi
tel:0456171078
C1 -juniorit Valkoinen Joukkueenjohtaja Kiuru Tarja @: tarja.kiuru@happee.fi
tel:0405527884
C2 -juniorit Joukkueenjohtaja Pernu Tuomas @: tuomas.pernu@happee.fi
tel:0400463959
D1 -juniorit Musta Joukkueenjohtaja Miettinen Ari @: ari.miettinen@happee.fi
tel:0400879460
D1 -juniorit Musta Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
D2 -juniorit Musta Joukkueenjohtaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
D2 -juniorit Valkoinen Joukkueenjohtaja Salonen Antti @: anttisalonen1979@gmail.com
tel:
E2-juniorit Joukkueenjohtaja Ingervo Anni @: anni.ingervo@happee.fi
tel:0440111850
E2-juniorit Joukkueenjohtaja Tolonen Tytti @: tytti.tolonen@happee.fi
tel:0451056114
F1 -juniorit Joukkueenjohtaja Tirkkonen Kirsi @: kirsi.tirkkonen@happee.fi
tel:0405902103
Happee Ry
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat