D2 -juniorit -07 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
08.03.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Toijalan monitoimitalo Happee - PIsku
08.03.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Toijalan monitoimitalo KOOVEE Punaiset - Happee
01.03.2020 Intersport-liiga Vaajakosken liikuntahalli O2JKL D2 valkoinen - Happee
01.03.2020 Intersport-liiga Vaajakosken liikuntahalli O2JKL D1 - Happee
21.02.2020 Harjoitusottelut Liikuntakeskus Buugi O2JKL D2 oranssi - Happee
09.02.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja AutoCenter Areena TFT - Happee
09.02.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja AutoCenter Areena Happee - KU-68
02.02.2020 Intersport-liiga Sydän-Laukaan koulu O2JKL D2 Oranssi - Happee
02.02.2020 Intersport-liiga Sydän-Laukaan koulu Laukaan Kings - Happee
19.01.2020 Intersport-liiga Kangasniemi Happee - O2JKL D1
19.01.2020 Intersport-liiga Kangasniemi KaPa-51 D2 - Happee
11.01.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Spiral-Halli Tampere KU-68 - Happee
11.01.2020 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Spiral-halli Tampere Happee - TFT
15.12.2019 Intersport-liiga Äänekosken lukio KaPa-51 E1 - Happee
15.12.2019 Intersport-liiga Äänekosken lukio MuurY - Happee
08.12.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Pitkäjärven koulu Pekolan Isku - Happee
08.12.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Pitkäjärven koulu Happee - KOOVEE Punaiset
30.11.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Killerin liikuntakeskus YPA Valkoinen - Happee
30.11.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Killerin liikuntakeskus Happee - Classic Black
24.11.2019 Intersport-liiga Kangasniemen koulu SB Welhot - Happee
24.11.2019 Intersport-liiga Kangasniemen koulu Duo Jämsä - Happee
10.11.2019 Intersport-liiga Muuramen kulttuurikeskus Suolahden Urho - Happee
10.11.2019 Intersport-liiga Muuramen kulttuurikeskus Happee - MuurY
09.11.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA Happee - YPA Valkoinen
09.11.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA SBT PaPo - Happee
26.10.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Pitkäjärven koulu SPORT FT Black - Happee
26.10.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja Pitkäjärven koulu Happee - Classic Blue
07.10.2019 Harjoitusottelut Buugi O2JKL 07 Valkoinen - Happee
05.10.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja AutoCenter Areena Happee - KU-68
05.10.2019 D1-pojat Sisä-Suomen aluesarja AutoCenter Areena LeKi - Happee
22.09.2019 Intersport-liiga Vaajakosken liikuntahalli SB Welhot 08 - Happee
22.09.2019 Intersport-liiga Vaajakosken liikuntahalli Happee - KaPa-51 E1
18.08.2019 Happee D1 / D2 -harjoitusturnaus Palokka Happee - Welhot D2
18.08.2019 Happee D1 / D2 -harjoitusturnaus Palokka Happee - O2JKL 07
D2 -juniorit -07
«  Heinäkuu   »
Kategoriat