Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Virta Jarno @: jarnovirta@hotmail.com
tel:0505474703
Happee Naiset Joukkueenjohtaja Kirmanen Eve @: eve.kirmanen@hotmail.com
tel:0503853742
A -juniorit (-97-99) Joukkueenjohtaja Friman Ari @: ari.friman@happee.fi
tel:0400 180806
B -juniorit Musta (-00-01) Joukkueenjohtaja Mutka Jouni @: jouni.mutka@happee.fi
tel:+358 40 067 5657
B -juniorit Musta (-00-01) Joukkueenjohtaja Rahkonen Anne @: anne.rahkonen@happee.fi
tel:0504041017
C -juniorit Musta (-02-03) Joukkueenjohtaja Nikoskinen Riku @: riku.nikoskinen@happee.fi
tel:0456171078
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Joukkueenjohtaja Kiuru Tarja @: tarja.kiuru@happee.fi
tel:0405527884
D1 -juniorit (-04) Joukkueenjohtaja Pernu Tuomas @: tuomas.pernu@happee.fi
tel:0400463959
D2 -juniorit Musta (-05) Joukkueenjohtaja Miettinen Ari @: ari.miettinen@happee.fi
tel:0400879460
D2 -juniorit Musta (-05) Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
D2 -juniorit Valkoinen (-05) Joukkueenjohtaja Kauppinen Pekka @: pekka.kauppinen@happee.fi
tel:0408393421
E1 -juniorit Musta (-06) Joukkueenjohtaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
E1 -juniorit Musta (-06) Joukkueenjohtaja Tikkanen Ville @: ville.ta.tikkanen@gmail.com
tel:0443774037
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Joukkueenjohtaja Kääriäinen Tanja @: tanja.kaariainen@saunalahti.fi
tel:0503825005
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Joukkueenjohtaja Salonen Antti @: anttisalonen1979@gmail.com
tel:
E2 -juniorit (-07-08) Joukkueenjohtaja Hänninen Pasi @: pasi.hanninen@happee.fi
tel:040 3204698
F-juniorit (-08-09-10) Joukkueenjohtaja Tirkkonen Kirsi @: kirsi.tirkkonen@happee.fi
tel:0405902103
Happee Ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat