Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Virta Jarno @: jarnovirta@hotmail.com
tel:0505474703
Happee Miehet Päävalmentaja Lehto Mikko @: mikkolehto@hotmail.com
tel:
Happee Miehet Valmentaja Kotilainen Tero @: tero.kotilainen@happee.fi
tel:045 139 4100
Happee Miehet Valmentaja Kotro Johnny @: johnny.kotro@jkl.fi
tel:
Happee Miehet Valmentaja Puro Ville @: puroville@gmail.com
tel:
Happee Miehet Valmentaja Rautio Pasi @: pasianterorautio@gmail.com
tel:0408336900
Happee Miehet Huoltaja Talkio Timo @: timo.talkio@happee.fi
tel:0466216197
Happee Steamers Päävalmentaja Pölkki Vesa @: vesa.polkki@happee.fi
tel:050 385 6238
Happee Steamers Valmentaja Ahonen Matti @: matti.ahonen@happee.fi
tel:
Happee Steamers Valmentaja Pouta Petri @: petri.pouta@elisanet.fi
tel:
Happee Naiset Päävalmentaja Kettunen Sami @: sami.kettunen@happee.fi
tel:0401571687
Happee Naiset Valmentaja Pohjonen Heikki @: pohjonenheikki@hotmail.com
tel:
Happee Naiset 2 Päävalmentaja Kettunen Sami @: sami.kettunen@happee.fi
tel:0401571687
A -juniorit (-97-99) Valmentaja Pirttimäki Mikko @: mikko.pirttimaki@gmail.com
tel:040-4116498
B -juniorit Musta (-00-01) Joukkueenjohtaja Mutka Jouni @: jouni.mutka@happee.fi
tel:+358 40 067 5657
B -juniorit Musta (-00-01) Joukkueenjohtaja Rahkonen Anne @: anne.rahkonen@happee.fi
tel:0504041017
B -juniorit Musta (-00-01) Päävalmentaja Niskanen Henri @: henri.niskanen@happee.fi
tel:+358 44 322 8479
B -juniorit Musta (-00-01) Valmentaja Pitkänen Ilmari @: Ilmari.pitkanen@happee.fi
tel:+358456318045
B -juniorit Musta (-00-01) Valmentaja Sikiö Miska @: Miska.Sikio@gmail.com
tel:0504314397
B -juniorit Musta (-00-01) Huoltaja Turpeinen Kyösti @: kyosti.turpeinen@happee.fi
tel:050 384 3781
B -juniorit Musta (-00-01) Fysiikkavalmentaja Grincevicius Stanislovas @: stasysgrin@gmail.com
tel:0417546459
B -juniorit Valkoinen (-00-01) Valmentaja Sikiö Miska @: Miska.Sikio@gmail.com
tel:0504314397
C -juniorit Musta (-02-03) Päävalmentaja Rossi Simo @: simo.rossi@happee.fi
tel:0405902894
C -juniorit Musta (-02-03) Valmentaja Itäpuisto Timo @: timoitapuisto20@gmail.com
tel:
C -juniorit Musta (-02-03) Valmentaja Kaski Joona @: joona.kaski@happee.fi
tel:050-4313956
C -juniorit Musta (-02-03) Valmentaja Mustonen Janne @: janne.mustonen@jkl.fi
tel:
C -juniorit Musta (-02-03) Valmentaja Nikoskinen Riku @: riku.nikoskinen@happee.fi
tel:0456171078
C -juniorit Musta (-02-03) Rahastonhoitaja Määttä Johanna @: johanna.maatta@happee.fi
tel:0405403832
C -juniorit Musta (-02-03) Rahastonhoitaja Niittynen Harri @: harri.niittynen@happee.fi
tel:0407441447
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Joukkueenjohtaja Kiuru Tarja @: tarja.kiuru@happee.fi
tel:0405527884
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Päävalmentaja Kaski Joona @: joona.kaski@happee.fi
tel:050-4313956
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Valmentaja Kähkönen Mikko @: mikko_juhani_1@hotmail.com
tel:0405282518
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Valmentaja Rossi Simo @: simo.rossi@happee.fi
tel:0405902894
C -juniorit Valkoinen (-02-03) Rahastonhoitaja Määttä Johanna @: johanna.maatta@happee.fi
tel:0405403832
D1 -juniorit (-04) Päävalmentaja Utra Tero @: tero.utra@happee.fi
tel:0407336916
D1 -juniorit (-04) Valmentaja Hietanen Kimmo @: kimmo.i.hietanen@gmail.com
tel:0407659975
D1 -juniorit (-04) Valmentaja Ylänen Timo @: timo.ylanen@kolumbus.fi
tel:
D1 -juniorit (-04) Huoltaja Savolainen Minna @: minnan.ruusupuu@gmail.com
tel:0505900182
D1 -juniorit (-04) Huoltaja Ylönen Mika @: ylonemi@luukku.com
tel: +358 40 019 0159
D1 -juniorit (-04) Rahastonhoitaja Kokko Vesa @: vesa.kokko@eversheds.fi
tel:0409002036
D2 -juniorit Musta (-05) Joukkueenjohtaja Miettinen Ari @: ari.miettinen@happee.fi
tel:0400879460
D2 -juniorit Musta (-05) Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
D2 -juniorit Musta (-05) Päävalmentaja Laine Lasse @: lasse.laine@happee.fi
tel:040-7015546
D2 -juniorit Musta (-05) Valmentaja Mielonen Jaakko @: jaakko.mielonen@happee.fi
tel:0505671936
D2 -juniorit Musta (-05) Valmentaja Rahkonen Jouni @: jouni.rahkonen@happee.fi
tel:0456394477
D2 -juniorit Musta (-05) Valmentaja Rosala Teemu @: teemu.rosala@happee.fi
tel:+358404164379
D2 -juniorit Valkoinen (-05) Joukkueenjohtaja Harju Johanna @: johanna@liikuntakeskuslinea.fi
tel:
D2 -juniorit Valkoinen (-05) Joukkueenjohtaja Kauppinen Pekka @: pii.kauppinen@gmail.com
tel:0408393421
E1 -juniorit Musta (-06) Joukkueenjohtaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
E1 -juniorit Musta (-06) Joukkueenjohtaja Tikkanen Ville @: ville.ta.tikkanen@gmail.com
tel:0443774037
E1 -juniorit Musta (-06) Päävalmentaja Mononen Jarno @: jarno.mononen@happee.fi
tel:0415413595
E1 -juniorit Musta (-06) Valmentaja Tuononen Vesa @: vesa.tuononen@gmail.com
tel:0401944447
E1 -juniorit Musta (-06) Rahastonhoitaja Mononen Susanna @: susanna.mononen@happee.fi
tel:0415380953
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Joukkueenjohtaja Kääriäinen Tanja @: tanja.kaariainen@saunalahti.fi
tel:0503825005
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Päävalmentaja Ketonen Joonas @: joonas.j.ketonen@gmail.com
tel:0503801200
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Valmentaja Kallio Konsta @: kone.kallio@gmail.com
tel:050 3780232
E1 -juniorit Valkoinen (-06) Valmentaja Nikkilä Tatu @: tatu.nikkila@elisanet.fi
tel:0503003915
E2 -juniorit (-07) Päävalmentaja Fath Babek @: babek.fath@happee.fi
tel:0401482042
E2 -juniorit (-07) Valmentaja Takanen Timo @: timo.takanen@happee.fi
tel:0407470073
E2 -juniorit (-07) Rahastonhoitaja Collan Joni @: joni.collan@happee.fi
tel:
F -juniorit (-08-09) Valmentaja Fath Babek @: babek.fath@happee.fi
tel:0401482042
G -juniorit (-10) Päävalmentaja Fath Babek @: babek.fath@happee.fi
tel:0401482042
Happee Ry
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat