»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Kerhot jatkuvat tällä viikolla (viikko 2). Kerhojen ajat ja paikat löydät Kerhot -valikosta.Lisää kerholaisia mahtuu mukaan kevätkaudelle. Ilmoittautumiset kerhot@happee.fi.

Lue lisää »
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
Happee NaisetNaisten salibandyliiga
14
Tam
klo 14:00
Palokan Koulukeskus
Happee Naiset SM - KooVee Naiset SM
E1-junioritE1-POJAT ELIITTISARJA
14
Tam
klo 14:00
SB-areena, Turku
SBS Masku Titans - Happee Musta
5-11
Happee Naiset 2III-Div
14
Tam
klo 14:00
Ylöjärven Liikuntakeskus
RoPo - Happee
4-4
E1-junioritE1-POJAT ELIITTISARJA
14
Tam
klo 16:00
SB-areena, Turku
Happee Musta - TPS Tigers Valkoinen
5-4
Happee MiehetSalibandyliiga
14
Tam
klo 17:00
Seinäjoen Urheilutalo
SPV - Happee
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
15
Tam
klo 12:00
Palokan koulukeskus
Happee C1-punaiset - Top Team
15-6
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
15
Tam
klo 13:00
Killerin liikuntakeskus
Koovee III - Happee B Race
2-8
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
15
Tam
klo 15:00
Killerin liikuntakeskus
Happee B Race - Urho
9-4
A-junioritPASM 2016-17
15
Tam
klo 16:00
Palokan koulukeskus
Happee - OLS
11-3
Happee MiehetSalibandyliiga
15
Tam
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee - LASB
8-6
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
21
Tam
klo 11:00
Killerin Liikuntakeskus
Happee III - LU
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
21
Tam
klo 13:00
Killerin Liikuntakeskus
Riemu - Happee III
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
21
Tam
klo 18:00
Liikuntakeskus Energy
Josba - Happee C1-punaiset
E1-junioritE1-POJAT Haastajasarjan ylempijatkosarja
22
Tam
klo 12:00
Ylöjärven liikuntakeskus
LASB Hml Oranssi - Happee Valkoinen
E1-junioritZone-liiga 04/05
22
Tam
klo 12:00
Muurame
Happee Musta - O2-JKL 04 musta
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
22
Tam
klo 13:30
Porin Urheilutalo
Karhut - Happee B Musta
C-juniorit MustatEliittisarja
22
Tam
klo 15:00
Rauman kauppaoppilaitos
Karhut Blues - Happee C1 musta
E1-junioritE1-POJAT Haastajasarjan ylempijatkosarja
22
Tam
klo 15:00
Ylöjärven liikuntakeskus
O2-JKL - Happee Valkoinen
E1-junioritZone-liiga 04/05
22
Tam
klo 15:00
Muurame
MuurY - Happee Musta
Happee MiehetSalibandyliiga
22
Tam
klo 17:00
Tapiolan Urheiluhalli, Espoo
Oilers - Happee
C-juniorit MustatEliittisarja
22
Tam
klo 17:00
Rauman kauppaoppilaitos
Happee C1 musta - SBS Wirmo
Valmentajien ja joukkueenjohtajien kokoontuminen
Voimala Bisness Park, kokoustila Tokyo alakerta klo 18:00

30
Tam
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Happee Ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat